GRY, PROGRAMY EDUKACYJNE I KSIĄŻKI DLA DZIECI napisz do nas: dominik@dagiel.pl
Turniej Robotów
Okładka programu

Turniej Robotów to nasz największy program: wielogodzinna gra przygodowa z nauką informatyki, wykorzystania komputerów i popularnych programów (arkusz kalkulacyjny, tworzenie grafiki, bazy danych SQL, język LOGO i wiele innych). Program, który zaciekawi dzieci i dorosłych.

Ania i Feliks rozpoczynają naukę w prestiżowej Akademii Informatyki i Robotyki. Ta uczelnia o wielowiekowej tradycji, zapoczątkowanej przez braci benedyktynów w średniowieczu i rozbudowana w czasach rewolucji przemysłowej z XIX wieku, jest tłem tajemniczego śledztwa, rozpoczętego przez naszych bohaterów. Przyjaciół wspiera robot ZAK, dzieło ambitnego doktora Giaro.

W Turnieju Robotów, podobnie jak w innych grach przygodowych, oprócz poznawania fabuły, rozwiązujemy liczne zadania logiczne. Jednak w przeciwieństwie do standardowych przygodówek, bardzo często musimy używać zbliżone do rzeczywistych sprzęt i oprogramowanie. Dzięki temu nawet osoba niezwiązana z komputerami, w prosty sposób poznaje ogromne możliwości współczesnych maszyn. Kursy obsługi popularnych typów aplikacji graficznych czy kalkulacyjnych, pokażą jak efektywnie korzystać z programów takich jak Photoshop czy Excel.Data produkcji: 2008
Wiek: 10+ lat
Wymagania: procesor 700 Mhz, 128 MB RAM

Scenariusz: Dominik Dagiel
Grafika: Andrzej Dąbrowski, Marek Nawrocki
Programowanie: Dominik Dagiel
Muzyka: Karol Nepelski
Wydawca: Egmont PolskaGALERIA:


Wydawnictwo Dagiel 2005-2020 Andrzej Dąbrowski & Dominik Dagiel | Serwerownia: Centuria.pl